طراحی وب سایت و قالب اختصاصی

طراحی و توسعه وب سایت های داینامیک با بکارگیری از تکنولوژی های روز دنیا ( html5, css3, php 5-7, bootstrap )

طراحی وب سایت‎ در بستر اینترنت به دو روش داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی وب سایت استاتیک، تمامی عناصر هسته وب سایت بر بستر فایل‎های HTML انجام و مستقیما بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی و برنامه نویسی می باشد و توسط شرکت طراح وب صورت می پذیرد، ولی در طراحی وب سایت های داینامیک ، تغییرات در پنل ارایه شده و توسط مدیریت سایت و بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نوسی و فنی انجام پذیر است. در حال حاضر طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

خصوصیات یک طرح خوب :

انعطاف پذیر باشه => یک وب سایت خوب باید در تمامی دیوایس ها (تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه های رومیزی و …) به خوبی متناسب با همان دیوایس تغییر حالت بده

یک سیستم مدیریت محتوای خوب => پس از تحویل وب سایت مدیر وب سایت باید بتواند محتوای موجود در وب سایت خود را به راحتی مدیریت کند که ما برای این مهم سیستم مدیریت محتوای وردپرس را جهت سهولت و امنیت بالا برای مشتریان خود انتخاب کریدم.

ساده باشه => یک وب سایت بعلاوه ی کارآمد بودن باید ساده باشه و به دور از شلوغی کاربر را مستقیم به هدف نهایی نزدیک بکنه تا کاربر یا به اصطلاح بازدید کننده به محض تفکر در مورد موضوعات متناسب با کسب و کار شما ناخودآگاه به سمت وب سایت شما هدایت بشه.

جذاب باشه => یک طرح خوب باید متناسب با کسب کار دارای زوایای مناسب دید برای کاربران و بازدیدکنندگان داشته باشه و از رنگ هایی دارای خاصیت جاذبه مناسب و دافعه معقول در تمامی بخش بصورت مجزا باشه.

تکنولوژی های بکار گرفته شده در طراحی وب سایت ها :

 


  • PHP اطلاعات را قبل از تبدیل به Html پردازش میکند. مطابق مطالب سایت وب رسمی PHP ، در آدرس www.php.com قرار دارد ، PHP یک زبان اسکریپتی سمت سرویس دهنده می باشد.

  • Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

  • CSS نوعی زبان برنامه نویسی می باشد که عمدتا همراه با Html به کار می رود.این دو زبان معمولا همراه با هم استفاده می شود.از این زبان بیشتر برای طراحی صفحات استفاده می شود

  • CMS ها نرم افزارهایی هستند تحت وب جهت ایجاد وب سایت های پویا و مدیریت محتوای آنها. WORDPRESS یکی از قوی ترین و پرطرفدارترین CMS های دنیا است .

 

مراحل ثبت سفارش برای طراحی وب اختصاصی عبارتند از :

  1. مشاوره و ارسال درخواست => شما می توانید از ۲ طریق درخواست مشاوره جهت طراحی وب سایت اختصاصی خود را برای ما ارسال کنید – تکمیل فرم ارسال درخواست – تماس با کارشناسان فروش در صفحه تماس – کارشناسان فروش بعد از مشاهدۀ درخواست جهت راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و در صورت لزوم جلسۀ حضوری – فقط ساکنین تهران – جهت بررسی و تحلیل نیازهای شما و آشنایی با استاندارها و سطح توانایی ما دعوت خواهند کرد.
  2. نکات ثبت درخواست طراحی وب => ثبت درخواست به صورت آنلاین نیست و ضمنا تمامی قیمت ها به تومان می باشد و جدول زیر قیمت مصوب خدمات میزبانی پارس در دی ماه ۱۳۹۶ می باشد و تا اسفند ماه ۱۳۹۷ اعتبار دارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی با شماره تماس ۰۹۱۲۵۷۶۴۰۷۰ تماس حاصل فرمایید .
  3. جمع بندی و عقد قرارداد  => در این مرحله هدف شما از راه اندازی وب سایت، مخاطبان وب سایت، نحوۀ رشد و توسعۀ وب سایت، تحلیل محتوای اولیه، ساختار اصلی سایت، منو ها و صفحات وب سایت، ماژول های مورد استفاده مورد بررسی قرار خواهد گرفت. و پس از واریز نیمس از مبلغ مورد توافق پروژه شما شروع خواهد شد و الباقی پس از تکمیل بصورت یکجا یا در چند قسط توسط شما پرداخت و اطلاعات ادمین در اختیار شما یا نماینده شما قرار داده خواهد شد.

جدول تعرفه طراحی وب سایت :

پایه

برای وب سایت های شخصی و هنری

 
١۲.۵۰۰.۰۰۰ / یکبار پرداخت

فروشگاهی

برای فروشگاه ها و بازرگانی ها

 
۲۰.۰۰۰.۰۰۰ / یکبار پرداخت

طراحی اختصاصی

کاملا متناسب با سلیغه و درخواست شما

 
۲۲.۰۰۰.۰۰۰ / یکبار پرداخت

سازمانی

برای سازمان های خصوصی و دولتی

 
۲۵.۰۰۰.۰۰۰ / یکبار پرداخت
تعداد صفحات ۱۰ ۱۵ ۲۰ ۲۵
اسلایدر دارد دارد دارد دارد
گرید منو ندارد دارد دارد دارد
فروشگاه دارد دارد دارد ندارد
درگاه پرداخت بانکی دارد دارد دارد
امکان مقایسه کالاها دارد دارد دارد
لیست علاقه مندی ها دارد دارد دارد
وبلاگ دارد دارد دارد دارد
ویژگی های کالا دارد دارد دارد دارد
فیلتر بر اساس ویژگی ها دارد ندارد دارد دارد
اسلایدر کالا دارد دارد دارد دارد
اسلایدر نوشته ها دارد دارد دارد دارد
فرم عضویت و ثبت نام دارد دارد دارد دارد