خصوصیات یک طرح خوب برای طراحی وب سایت

گروه طراحی و توسعه خدمات میزبانی پارس : خصوصیات یک طرح خوب برای طراحی وب سایت

انعطاف پذیر باشه

یک طراحی وب سایت خوب باید در تمامی دیوایس ها (تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه های رومیزی و …) به خوبی متناسب با همان دیوایس تغییر حالت بده و کاربر به راحتی بتواند با وب سایت ارتباط برقرار کند.

جذاب باشه

یک طراحی وب سایت خوب باید متناسب با کسب کار دارای زوایای مناسب دید برای کاربران و بازدیدکنندگان داشته باشه و از رنگ هایی دارای خاصیت جاذبه مناسب و دافعه معقول در تمامی بخش بصورت مجزا باشه.

ساده باشه

طراحی وب سایت باید در عین حال که دارای ویژگی ها و خصوصیات کارآمد برای کاربرانش هست ساده باشه و به دور از شلوغی کاربر را مستقیم به هدف نهایی نزدیک بکنه تا کاربر یا به اصطلاح بازدید کننده به محض تفکر در مورد موضوعات متناسب با کسب و کار شما ناخودآگاه به سمت وب سایت شما هدایت بشه.

یک سیستم مدیریت محتوای خوب

< div class=”content-s text-c” style=”text-align: right;>پس از رعایت تمامی نکات مذکور در خصوص یک طراحی وب سایت متناسب با سلیغه و کسب کار شما و تحویل وب سایت به مشتری توسط خدمات میزبانی پارس مدیر وب سایت باید بتواند محتوای موجود در وب سایت خود را به راحتی مدیریت کند که ما برای این مهم سیستم مدیریت محتوای وردپرس را جهت سهولت و امنیت بالا برای مشتریان خود انتخاب کریدم.

منبع: وب سایت خدمات میزبانی پارس

یک دیدگاه برای “خصوصیات یک طرح خوب برای طراحی وب سایت”

 1. سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی جامعه وبمستران ایران را لانچ کردیم.

  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه فعال هستید خوشحال می شیم به
  ما بپیوندید تا تعاملات مفیدی
  باهم داشته باشیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *