آموزش افزودن محصول در ووکامرس

آموزش افزودن محصول در ووکامرس و نحوه اضافه کردن محصول ساده در فروشگاه ساز ووکامرس

گروه آموزشی خدمات میزبانی پارس : همونطور که در مقاله قبلی ( آشنایی با فروشگاه ساز حرفه ای ووکامرس ) گفته بودیم قرار شد با آموزش نحوه کار کردن و راه اندازی فروشگاه ساز ووکامرس در خدمتتون باشیم .

امروز با آموزش افزودن محصول ساده در ووکامرس در خدمت شما هستیم .

برای افزودن یک محصول جدید در فروشگاه ساز ووکامرس ابتدا باید وارد پیشخوان یا بخش مدیریت وب سایت خود شده و مسیر زیر را دنبال کنید :

پیشخوان ← محصولات ← افزودن جدید

 

( عکس شماره یک ) ↓

 

 

بعد از وارد شدن به بخش افزودن محصول جدید با صفحه زیر مواجه میشویم

 

( عکس شماره دو ) ↓

 

 

1 – در بخش یک ( عکس شماره دو ) نام محصول را وارد کنید، طبق سلیغه شخصی خودتان میتوانید مدل یا سایر مشخصات جزئی کالای مورد نظر را در این قسمت وارد کنید توجه داشته باشید نامی که در این بخش وارد می کنبد در صفحه محصول نمایش داده می شود .

2 – در بخش دو ( عکس شماره دو ) توضیحات کاملی از محصول مورد نظر مثلا توضیحات مربوط به نوع کالا و جنس و مواد تشکیل دهنده و نحوه کار کردن و ….گ

3 – در بخش سه ( عکس شماره دو ) دسته مورد نظر کالا را انتخاب کنید مثلابرای فروشگاه هایی که خدمات پوشاک ارایه می دهند ممکن است دسته بندی های مختلفی مانند پوشاک بچگانه، زنانه مردانه و … وجود داشته باشد در این بخش دسته مورد نظر را انتخاب می کنید .

4 – در بخش چهار ( عکس شماره دو ) حداکثر در کلمه کلیدی ( برچسب ) کالای مورد نظر را وارد نمایید تا به موتورهای جستجوگر معرفی شود .

 

خوب تقریبا نیمی از کار پیشرفته با عکس زیر  به ادامه آموزش می پردازیم

 

( عکس شماره سه ) ↓

 

 

5 – در بخش پنج ( عکس شماره سه ) نوع محصول را انتخاب میکنیم که در این مقاله محصول ساده را انتخاب می کنیم و در مقالات بعدی با محصولات متغیر و … در خدمات شما خواهیم بود

6 – در بخش شش ( عکس شماره سه ) قیمت محصول را وارد می کنیم . در این بخش نیز میتوانید قیمت محصول را در زمان حراجی یا (فروش فوق العاده) وارد کنید و همچنین زمان بندی برای فروش فقو العاده را نیز انتخاب کنید .

7 – در بخش هفت ( عکس شماره سه ) عکس محصول مورد نظر به دو روش می توانید انتخاب نمایید .

7 – 1 – از کتابخانه پرونده های چند رسانه ای ← عکس هایی که قبلا در وب سایت وردپرسی خود بارگذاری کرده اید . ( عکس شماره چهار )

7 – 2 – از فایل های موجود در رایانه خود ← عکس هایی که برای نمایش کالای خود در رایانه آماده کرده اید . ( عکس شماره چهار )

 

( عکس شماره چهار ) ↓

 

 

خوب وارد بخش پایانی آموزش افزودن محصول در ووکامرس می شیم که افزودن گالری تصاویر محصول و توضیحات کوتاه محصول می باشد و در نهایت انتشار .

8 – در این بخش دیگر عکس های محصول را مانند 7 – 1 و 7 – 2 اضافه میکنیم تا در صفحه محصول دیگر عکس های کالا را نمایش دهیم

9 – در بخش توضیحات کوتاه محصول بنا به سلیغه شخصی خودتان 2 یا 3 خط توضیح مختصر و کوتاه از کالای مورد نظر را تایپ کنید .

10 – و نهایتا برای نمایش کالا در سایت کلید انتشار را بزنید تا محصول در فروشگاه شما نمایش داده شود .

 

( عکس شماره پنج ) ↓

 

 

در مقالات بعدی خدمات میزبانی پارس با اضافه کردن کالای متغیر در فروشگاه ساز ووکامرس همراه شما خواهیم بود ( همراه ما باشید )

منبع : وب سایت خدمات میزبانی پارس ( پارس آنوب )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *